Лекція Доктора Мамдуха Бабі

7 листопада 2018 року за запрошенным УАКІБ на кафедрі міжнародного права факультету міжнародних відносин НАУ відбулася відкрита лекція Доктора Мамдуха Бабі, декана інформаційних технологій в коледжі штату Флорида у місті Джексонвілль, США.
Доктор Бабі є високо оціненим та широко відомим лідером з вищою освітою, а також з великим досвідом роботи в міських коледжах та університетах. Він має більш ніж 20-річний досвід роботи як керівник вищого навчального закладу, адміністратор з академічних питань, трансформатор технологічних процесів, професор та захисник студентів.
Доктор Бабі має великий міжнародний досвід. В Університеті Мамун – Алеппо, Сирія, де він працював деканом технічних наук і технологій (2008 – 2010 рр.), він зміцнив громадські структури, залучив більше 30 організацій для інвестування на студентські установи та бізнес-послуги, скерував і спрямував понад $ 10 млн. в капітальні проекти, в спрощені бізнес-процеси та інтегровані в коледжі інженерно-технологічних операцій.
Під час п’яти років (1995 – 2000 рр.) з UNC Lear Sieglar, Доктор Бабі служив якості спеціаліста із забезпечення та підвищення кваліфікації. Він був одним з експертів з перебудови комп’ютерної системи та інфраструктури для Королівських військово-морських сил Саудівської оборони (DoD), Королівства Саудівська Аравія. Як службовець із забезпечення якості систем, він був відповідальний за розробку комп’ютеризованих систем, підготовку академічного та системного навчання, дослідження та аналізу, управління системами, вдосконалення систем та безпеки мережі.
Доктор Бабi має безліч публікацій в області достовірної та надійної системи. Він також опублікував два розділи книг у галузі надійності системи на основі Byzantine Fault Tolerance.
Доктор Бабі має рівень бакалавра в галузі електроніки та технології в університеті – Штату Небраска, рівень магістра в комп’ютерних інформаційних системах університету Белвью, а також рівень доктора технічних наук з електротехніки та обчислювальної техніки Клівлендського державного університету.
Його лекція присвячена особливостям кіберпростору була напрочуд цікавою, корисною та викликала жваві дискусії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *