Korneiko-222x300

Олександр Корнейко

Президент

Український військовик, зв'язківець, спеціальне звання – генерал-майор Державної служби спеціальної зв’язку та захисту інформації, кандидат технічних наук за спеціальністю «Військова кібернетика, системи управління та зв’язку», професор, автор 150 наукових та навчально-методичних праць у сфері спеціального зв’язку, захисту інформації та кібербезпеки, серед яких більше 20 підручників та навчальних посібників. У 2012-2015 рр. займав посаду заступника та першого представника Голови Державної служби спеціальної зв’язку та захисту інформації України. Нагороджений відзнаками «Відмінник освіти України», «Почесна відзнака Держспецзв’язку».

IMG_5345 (2)

Дмитро Прокопович-Ткаченко

Віце-Президент

Український військовик, зв'язківець, спеціальне звання – полковник Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, науковець, кандидат технічних наук. Спеціаліст у сфері криптографії і математичного моделювання кіберзагроз.  Має суттєвий досвід у сфері управління інформаційною безпекою та практичні навички реалізації завдань щодо захисту інформації в умовах військового протиборства. З грудня 2013 р. по червень 2014 р. заступник Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. З 2017 року завідувач кафедри кібербезпеки Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро).

IMG_5346

Андрій Пазюк

Віце-Президент - Виконавчий директор

Громадський діяч, науковець, доктор юридичних наук з міжнародного права, має експертні знання і досвід у сфері міжнародного кіберправа, захисту персональних даних, цифрових прав і безпеки дитини онлайн, сертифікований аудитор з інформаційної безпеки. Має 10-річний стаж науково-педагогічної роботи, доцент кафедри міжнародного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, працював на керівних посадах в органах державної влади, впроваджував проєкти міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу, Ради Європи, USAID.

85E93C6E-8F1B-417E-AE41-ED46B37A4956

Марта Яцишин

Директорка з адміністративних питань

Юристка-міжнародниця, кандидат юридичних наук з міжнародного права у сфері боротьби з кіберзлочинністю. Має експертні знання і досвід у сфері боротьби з кіберзлочинністю, фінансовими злочинами, цифрової безпеки і грамотності;сертифікований інструктор з кібербезпеки. Має 10-річний стаж науково-педагогічної роботи, з 2011 по 2020 рік працювала викладачем міжнародного права і порівняльного правознавства в Національному авіаційному університеті (м. Київ), веде юридичну практику у сфері міжнародного фінансового права і управління корпоративними ризиками.

SK_06611-

Владислав Школьніков

Член науково-експертної ради

Старший викладач кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Національної академії внутрішніх справ, сертифікований тренер з кримінального аналізу та кібергігієни, національний експерт з кібербезпеки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні. Автор наукових статей та методичних праць з питань кібер-форензіки, пошуку, збирання, аналізу і використання електронних доказів у кримінальному провадженні. У 2017 – 2021 р.р. долучався до законопроектної роботи в Комітеті ВРУ з питань правоохоронної діяльності щодо імплементації Конвенції про кіберзлочинність та впровадження електронних доказів у кримінальне судочинство.

Tetiana Slabko

Тетяна Слабко

Член науково-експертної ради

Експерт у сфері інтелектуальної власності та захисту даних (CIPP/E), адвокат з понад 8-річною практикою, Rising IP Star 2021 за версією міжнародних рейтингів Legal 500 та IP STARS, визнаний фахівець у сфері захисту даних за версією Global Data Review 2020, голова підкомітету із захисту даних та кібербезпеки Спілки українських підприємців, заступник голови комітету з IT та кібербезпеки Німецько-української торговельно-промислової палати, член WIPO ADR Young